Rezerwacja

Dlaczego My?

 

„Your home away from home”

 

Tworzymy wyjątkowe miejsce, które zaprasza by się się czuć jak w domu: pracować, uczyć się, odpoczywać, gromadzić wspomnienia i doświadczenia, cieszyć się życiem i być sobą.

Wierzymy, że Twój dom jest wszędzie tam, gdzie właśnie się znajdujesz i czujesz się jak u siebie. Tworzysz go z ludźmi, którzy Cię otaczają. Naszym celem jest zatem organizacja  warunków dla Twojego pobytu, aby zapewnić Ci wygodę, intymność i atmosferę domu, jak również gościnne relacje sąsiedzkie. Tworzymy to miejsce wspólnie z Tobą i jesteśmy tu dla Ciebie.

Poprzez naszą działalność tworzymy komfortową, przyjazną i wspierającą przestrzeń do codziennego życia naszych lokatorów i przyczynimy się do kształtowania lokalnej społeczności.

Apartamenty

apartamenty01

Apartmanety Apartamenty Royal Route Residences to doskonały wybór dla osób ceniących piękne, przestronne, starannie urządzone wnętrza zaprojektowane z dbałością o detal i historyczną tkankę. Tworzą komfortową, prywatną przestrzeń, która zapewnia dyskrecję i kameralną atmosferę. Wszystkie apartamenty zostały w pełni wyposażone i przystosowane do zamieszkania przez rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych, czy osoby podróżujące biznesowo, zarówno na krótki jak i długi okres. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja. Apartamenty mieszczą się w dwóch odrestaurowanych, zabytkowych kamienicach, położonych w samym sercu miasta, co pozwala na spędzenie czasu na miarę własnych potrzeb. Liczne kawiarnie i restauracje umilą chwile w gronie znajomych, a odremontowany Plac Litewski ze zjawiskową fontanną pozwolą na relaks w pięknym otoczeniu. Obie kamienice znajdują się również nieopodal rynku starego miasta, najważniejszych uczelni, urzędów, obiektów turystycznych i kulturowych. Pobyt w naszych apartamentach gwarantuje niezapomniane wspomnienia z czasu spędzonego w Lublinie.

Team RRR

rrr1

Ludzie Nasz zespół tworzą pełni pasji i zaangażowania ludzie, których łączy zamiłowanie do klasycznych, pięknych i przestrzennych wnętrz oraz promowania zabytkowej architektury lubelskiej. Wspólnym celem naszego zespołu jest przede wszystkim Państwa zadowolenie. Za priorytet stawiamy wygodę, relaks, radość oraz możliwość cieszenia się życiem. Dzięki dobrym i przyjacielskim relacjom z naszymi lokatorami, mamy szansę stale ulepszać ofertę by spełnić każde oczekiwania. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, które są dla nas cenna wskazówką do dalszego rozwoju i pozwalają nam udoskonalać nasze usługi. Naszą misją jest aby Royal Route Residences stało się Państwa „ domem z dala od domu”. Dokładamy wszelkich starań, aby uprzyjemnić Państwa pobyt w Lublinie oraz żeby czas w nim spędzony, stał się tym niezapomnianym. Przedstawiamy nasz zespół i dzielimy się naszym doświadczeniem tak, abyście Państwo mogli wprowadzać się z pełnym zaufaniem i wiedzą, kto jest odpowiedzialny za sprawne działanie Royal Route Residences.

 

apartamenty01 rrr2
Apartamenty Ludzie

Apartamenty Royal Route Residences to doskonały wybór dla osób ceniących piękne, przestronne, starannie urządzone wnętrza zaprojektowane z dbałością o detal i historyczną tkankę. Tworzą komfortową, prywatną przestrzeń, która zapewnia dyskrecję i kameralną atmosferę. Wszystkie apartamenty zostały w pełni wyposażone i przystosowane do zamieszkania przez rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych, czy osoby podróżujące biznesowo, zarówno na krótki jak i długi okres. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja. Apartamenty mieszczą się w dwóch odrestaurowanych, zabytkowych kamienicach, położonych w samym sercu miasta, co pozwala na spędzenie czasu na miarę własnych potrzeb. Liczne kawiarnie i restauracje umilą chwile w gronie znajomych, a odremontowany Plac Litewski ze zjawiskową fontanną pozwolą na relaks w pięknym otoczeniu. Obie kamienice znajdują się również nieopodal rynku starego miasta, najważniejszych uczelni, urzędów, obiektów turystycznych i kulturowych. Pobyt w naszych apartamentach gwarantuje niezapomniane wspomnienia z czasu spędzonego w Lublinie.

Nasz zespół tworzą pełni pasji i zaangażowania ludzie, których łączy zamiłowanie do klasycznych, pięknych i przestrzennych wnętrz oraz promowania zabytkowej architektury lubelskiej. Wspólnym celem naszego zespołu jest przede wszystkim Państwa zadowolenie. Za priorytet stawiamy wygodę, relaks, radość oraz możliwość cieszenia się życiem. Dzięki dobrym i przyjacielskim relacjom z naszymi lokatorami, mamy szansę stale ulepszać ofertę, by spełnić każde oczekiwania. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, które są dla nas cenną wskazówką do dalszego rozwoju i pozwalają nam udoskonalać nasze usługi. Naszą misją jest aby Royal Route Residences stało się Państwa „domem z dala od domu”. Dokładamy wszelkich starań, aby uprzyjemnić Państwa pobyt w Lublinie oraz żeby czas w nim spędzony, stał się tym niezapomnianym. Przedstawiamy nasz zespół i dzielimy się naszym doświadczeniem tak, abyście Państwo mogli wprowadzać się z pełnym zaufaniem i wiedzą, kto jest odpowiedzialny za sprawne działanie Royal Route Residences.
                            

Partnerzy

Formularz kontaktowy

©2024 RRR. All Rights Reserved. Designed By Webshot Studio

Search